«MasterHouse» - лідер клінінгового сервісу у Києві

Клінінгова Компанія MasterHouse – лідер у сфері професійного клінінгу. Ми виконуємо генеральне та прибирання після ремонту, проводимо експрес-клінінг. У нас можна викликати сантехніка чи електрика, замовити послугу "чоловік на годину". Компанія МастерХаус обслуговує об'єкти комерційної та житлової нерухомості з 2002 року.

До основних послуг клінінгової компанії МастерХаус належить:
 • прибирання квартир;
 • прибирання будинків;
 • прибирання офісів;
 • миття вікон;
 • прибирання магазинів;
 • прибирання ресторанів;
 • прибирання складів та виробничих приміщень, прилеглих територій;
 • послуги пральні та прасування.

Клінінг від наших співробітників - запорука чистоти та порядку

Чистота та порядок для людини величина умовна та відносна. Але клінінгова фірма повинна перевищувати максимум, відповідати стандартам чистоти та якості. Для цього ми навчаємо персонал, який працює в напрямку мобільного клінінгу, і тестуємо на відповідність посади. З 2012 року в нашій компанії запроваджено обов'язковий іспит, який виявляє теоретичний та практичний рівень знань клінінгової справи у працівників. Тому ми впевнені у кожному працівника агентства.Чистота та порядок для людини величина умовна та відносна. Але клінінгова фірма повинна перевищувати максимум, відповідати стандартам чистоти та якості. Для цього ми навчаємо персонал, який працює в напрямку мобільного клінінгу, і тестуємо на відповідність посади. З 2012 року в нашій компанії запроваджено обов'язковий іспит, який виявляє теоретичний та практичний рівень знань клінінгової справи у працівників. Тому ми впевнені у кожному працівникові підприємства.

Клінінг та самостійне прибирання - дві великі різниці

Прибирання приміщення не завжди контролюється, найчастіше виконується за принципом вільного часу. Господиня, маючи невелику кількість вільного часу, зробить тільки те, що встигне, решту залишить др наступного разу. При звичайному прибиранні складно досягти чистоти з використанням побутових засобів, що розрекламовані виробниками побутової хімії. Не завжди засоби для прибирання справляються навіть із елементарними завданнями. Про технічне обладнання взагалі годі й говорити - зазвичай його немає.Прибирання приміщення не завжди контролюється, найчастіше виконується за принципом вільного часу. Господиня, маючи невелику кількість вільного часу, зробить тільки те, що встигне, решту залишить наступного разу. При звичайному прибиранні складно досягти чистоти з використанням побутових засобів, що розрекламовані виробниками побутової хімії. Не завжди засоби для прибирання справляються навіть із елементарними завданнями. Про технічне обладнання взагалі годі й говорити - зазвичай його немає.

Співробітники клінінгової фірми МастерХаус виїжджають на об'єкт у будь-який зручний час, навіть відразу після отримання замовлення, використовують перевірені засоби для чищення та обладнання, проводять клінінг швидко, при цьому швидкість не впливає на якість.

Портфоліо №1 у сфері клінінгу

Можна розповідати скільки завгодно про якість, але як її перевірити? Ми за відкритість та чесність! Подивіться, що говорять про результати роботи клієнти МастерХаус. Перейдіть на наш офіційний YouTube канал MasterHouse Ukraine

Вибрати клінінгову компанію просто

Сфера клінінгових послуг міста Києва та Київської області динамічна та активна. Клінінгових компаній у Києві десятки. Вони пропонують повний спектр клінінгових послуг, обіцяють високу якість, низькі ціни. Але не всі виконують обіцянки.

Перед вибором фірми для прибирання перевірте її надійність. Вивчіть матеріально-технічну базу та портфоліо, не полінуйтеся почитати текстові відгуки в мережі. Керуйтеся фактами, відгуками та підтвердженою інформацією, яку можуть надати представники клінінгової фірми.

Клінінг компанія МастерХаус обіцяє та робить. Ми акуратно проводимо клінінгові роботи, виконуємо поставлені завдання, не порушуємо термінів та не завищуємо ціни. Не робимо неприємних сюрпризів і не стаємо винуватцями розладів.

Ціни на послуги клінінгу в Києві від клінінгової компанії МастерХаус

Клінінгове прибирання квартир, прибирання офісу або котеджу вважається дорогою послугою, яка не всім з першого погляду може бути доступна. Насправді це не так, клінінг недорого обходиться, більш того допомагає економити. Наприклад чистка професійними засобами та обладнанням продовжує термін служби різних покриттів. А професійні хімічні засоби для прибирання заощаджують Ваш час, який можна витратити на щось більш корисне.

Ціни на прибирання приміщень офісу, клінінг квартири або прибирання котеджу та прилеглої території залежать від:
 • площі приміщення;
 • складності робіт;
 • віддаленість об'єкту від Києва.

  Необхідності у додаткових послугах, наприклад:

  • мийка вікон;
  • мийка фасадів;
  • хімчистка ковроліну;
  • хімчистка м'яких меблів;
  • прання;
  • прасування;
  • вивіз сміття.

   Всі інші опції оплачуються окремо.

Послуги нашої клінінгової компанії недорого обходяться, оскільки ми не завищуємо вартість клінінгу, не компенсуємо низькі ціни прихованими платежами, діємо чесно та прозоро. Щоб переконатися в цьому, залиште заявку на сайті і наші менеджери проконсультують за вартістю послуг.

Як замовити клінінгові послуги у нас?

  Основні послуги клінінгу у Києві

  Виберіть будь ласка потрібний "вид послуги" та "тип послуги" послуги
  Після цього кнопка "Продовжити оформлення" буде активною


  Щоб замовити клінінгові послуги в MasterHouse зателефонуйте на будь-якій телефон з розділу "контакти" нашого сайту або заповніть форму "замовлення online". Після чого мобільна бригада прибуде на об'єкт нерухомості у погоджений час. Якщо потрібно вивчити об'єкт детальніше перед прибиранням, доступна послуга попередньої оцінки об'єкта технологом*. Спеціаліст ознайомиться з об'єктом до клінінгових заходів, після чого ми погодимо остаточний перелік послуг та їх ціну.Що до вартості послуги оцінки запитуйте у наших менеджерів.

  Історія компанії

  Компанія MasterHouse надає клінінгові послуги для об'єктів комерційної та приватної нерухомості з 2002 року та є частиною групи Компаній Master Group, яка існує на українському ринку Facility послуг понад п'ятнадцять років. При цьому компанія зростає та вдосконалюється. Накопичений досвід і відповідальність у роботі допомагають нам надавати клієнтам бездоганний сервіс і якісно виконувати клінінгові завдання, що стоять перед нами. Клієнти нам вдячні — і їхні листи та відгуки тому підтвердження.

  Персонально працюючи з кожним Клієнтом, ми враховуємо всі вимоги та побажання, відповідно отримуємо якісний результат та виконуємо роботу у найкоротші терміни. Ми цінуємо довіру своїх Клієнтів і прагнемо налагоджувати довгострокову співпрацю. Для цього робимо все, щоб підтримувати репутацію стабільної та надійної компанії, що надає широкий спектр якісних послуг.

  НАМИ ПРИБРАНО КОТЕДЖІВ

  НАМИ ПРИБРАНО КВАРТИР

  НАМИ ПРИБРАНО ОФІСІВ

  Поради від MasterHouse

  Наш досвід - це знання, які не соромно передати іншим і ми готові це зробити. Ми публічна компанія і хочемо бути продуктивними у тому медіа просторі, де зараз перебуваємо. Ось тільки дивіться наші корисні поради і Ви відкриєте для себе простий і цікавий лайфхак, який обов'язково стане в нагоді. Буває, що при використанні простих підручних засобів результат виявляється не гіршим, ніж після прибирання співробітниками клінінгу.

  Прибирання після дезінсекції тарганів
  Прибирання у ванній
  Прибирання дитячої кімнати разом із дитиною
  Прибирання квартири після квартирантів

  Наш клінінг Вас здивує, або важливі деталі

  Клінінг від MasterHouse — це сервіс, побудований на сумлінності, акуратності, теоретичних знаннях та практичному досвіді співробітників компанії. Для нашого персоналу постійно проводяться клінінгові заходи навчального характеру, для покращення та досконалості професійних навичок.

  Для постійних клієнтів ми маємо додаткові послуги яких немає в загальному портфоліо. Наприклад, виклик флориста, садівника чи іншого технічного персоналу, який може бути корисним. Якщо хочете отримати високий результат від прибирання, звертайтеся до MasterHouse.

  Наші клієнти, партнери та Друзі

  MasterHouse співпрацює з найбільшими підприємствами Києва та Київської області. Ми пишаємося довірою, яку нам надають, не дозволяємо собі підвести очікування або не виправдати надії. Ми цінуємо партнерську співпрацю. Ми виконуємо зобов'язання у встановлений термін. І пишаємось тим, що нас рекомендують.