Виїзна хімчистка м'яких меблів вдома в Києві

Чищення м'яких куточків, диванів, крісел, офісних та домашніх стільців, інших видів меблевих гарнітурів передбачає виїзд майстра на квартиру, офіс або будь-яке інше приміщення, зручне для клієнта. Клінери нашої фірми приїдуть до Вас з потрібним обладнанням, інвентарем та ефективно почистять все, що потрібно. Ми використовуємо обладнання німецького виробника Karcher, яке не залишає жодних слідів бруду. Для кожного виду покриття, а також з урахуванням забрудненості матеріалу підбираються засоби для виведення плям, миючі засоби, способи обробки. При цьому ми застосовуємо сертифіковану хімію, яка є безпечною для Вашого здоров'я. Пильну увагу технологи приділяють предметам із натуральної шкіри. Ми обережно, делікатно усуваємо плями, та пил. Підбираємо склад із захисного покриття, яке створює захисну плівку, надає еластичність, м'якість, а також натуральний колір та блиск шкіри.

Сервіс від МастерХаус

Рівень якості послуг, що надаються, можна визначити, порівнявши вид меблевих поверхонь до і після робіт. Наше завдання зробити так, щоб різницю можна було помітити без жодних зусиль. Це говорить про те, що майстер виконав роботу на совість, зумів досягти потрібного результату. Це правило – головне для співробітників нашої компанії.

Яким обладнанням проводиться хімчистка

У дев’яносто відсотків випадках наші майстри використовують екстракторне обладнання Німецького виробника Karcher. Яке давно себе зарекомендувало на ринку як найкраще професійне обладнання у своїй галузі.

Практика — це важливо

Фахівці з виїзного клінінгу м’яких меблів мають теоретичні знання, практичні навички, регулярно проходять навчання, тестування, курси підвищення кваліфікації. З 2002 року компанія MasterHouse працює у цій сфері, тому ми з гордістюнадамо портфоліо

Як замовити виїзну хімчистку м'яких меблів

Звернення до нашої компанії

Зателефонуйте нам за вказаними на сайті телефонами або заповніть форму зворотнього зв'язку і зв'яжеться з Вами наш менеджер

Оцінка складності об'єкту

Виявивши Ваші потреби менеджер визначає терміни виконання робіт, складність виконання робіт та вартість об'єкту

Погодження вартості послуг

Узгодивши вартість послуг, визначається дата виконання робіт з урахуванням побажань Замовника та інших обставин

Виконання та контроль

При виконанні всіх робіт адміністратор об'єкта стежить за якістю виконання робіт та здає об'єкт Замовнику

Ціна хімчистки м'яких меблів вдома

*Вказана вартість є ціною за чищення 1 предмета меблів. У цьому рівень забрудненості може проводити до збільшення ціни послуги.

Диван, від 1305 грн.,
Крісло, від 864 грн.
Матрас, від 855 грн.
Дивитись повний прайс?

Найчастіші питання про чищення м'яких меблів від наших клієнтів

Якщо у Вас є питання на цю тему Ви можете задати його нам :-) І особисто переконається у нашій професійності!

Виїзна хімчистка меблів від MasterHouse

Якщо хімчистку не виконує людина з досвідом та стажем, високий ризик зіпсувати меблевий гарнітур. У нашому клінінгу працюють майстри зі стажем, багажем теоретичних знань та практичних навичок. Вони можуть приймати правильні рішення у потрібний момент. Тому незалежно від матеріалу і складності забруднень, ми гарантуємо, що з виробом нічого не станеться.

Карта обслуговування, Київ та Київська область

Київ
Боярка
Бориспіль
Бровари
Буча
Вишгород
Вишневе
Ірпінь
Обухів
Українка
+38 (096) 732-27-67 +38 (066) 227-16-83 office@masterhouse.com.ua

йдемо на русский