Погладимо якісно та вчасно!

Господиня знає, що найважче просувати штани та сорочки, і навіть якщо зуміти навчитися здійснювати прасування речей будинку, все одно доводиться приділяти цьому процесу багато часу та уваги, температурі праски, складу та стану тканини. У MasterHouse Ви знайдете дбайливе ставлення до речей, прасування сорочок у Києві стає порятунком у кругообігу справ для ділової людини. Завдяки сумлінній роботі майстрів наші Замовники отримують професійно випрасовані речі та раді звертатися до нас знову та знову. Зберігайте особистий час та сили, які так необхідні сучасній людині з раннього ранку до пізнього вечора за рахунок професіоналів.

Домашні турботи по прасуванні.

Прасування, як і інші турботи по господарству забирає масу сил і часу, тому далеко не всі господині бажають займатися прасуванням білизни в домашніх умовах. Позбавити себе від цих клопотів легко. Зверніться до професійної клінінгової компанії. І ми подбаємо про те, щоб: постільна; столова білизна; і верхній одяг виглядали доглянуто та бездоганно.

Легке прасування білизни.

Замовити прасування білизни можна як окремою, так і додатковою послугою до комплексу прибирання Вашої квартири, будинку або офісу. Зателефонуйте в MasterHouse і зробити заявку менеджеру, це дозволить передати турботи по прасуванню речей у наші надійні та акуратні руки. Натомість Ви отримаєте відмінний результат та економію часу від домашніх турбот по прасуванні.

Парове прасування.

Ми виконуємо послуги прасування виключно за допомогою професійного парообладнання німецької компанії Karcher. Пара знищує шкідливі бактерії та грибки. Крім того, парова прасування розгладжує навіть саму неслухняну і чутливу тканину. Наша Компанія пропонує послугу прасування білизни у Києві на високому рівні та за доступною ціною для споживача.

Як замовити послуги прасування?

Звернення до нашої компанії

Зателефонуйте нам за вказаними на сайті телефонами або заповніть форму зворотнього зв'язку і зв'яжеться з Вами наш менеджер

Оцінка складності об'єкту

Виявивши Ваші потреби менеджер визначає терміни виконання робіт, складність виконання робіт та вартість об'єкту

Погодження вартості послуг

Узгодивши вартість послуг, визначається дата виконання робіт з урахуванням побажань Замовника та інших обставин

Виконання та контроль

При виконанні всіх робіт адміністратор об'єкта стежить за якістю виконання робіт та здає об'єкт Замовнику

Ціна прасування

*Шановні Замовники, для детального ознайомлення з вартістю послуг прасування, просимо перейти на сторінку прайс-лист нашого сайту.

від 90 грн. 1 од. Дивитись повний прайс?

Бажаєте знати які питання нам адресують про прасування?

Якщо у Вас є питання на цю тему Ви можете задати його нам :-) І особисто переконається у нашій професійності!

Я можу замовити у вас прасування чоловічого одягу з доставкою?

У клінінговій компанії MasterHouse Ви можете замовити прасування будь-якого одягу – чоловічого, жіночого, дитячого. Ми чудово справляємося з прасуванням речей, виконаних з різних матеріалів і потребують особливого догляду. Після надання послуги Ви можете забрати чоловічий одяг самостійно або замовити доставку, вартість якої сплачується додатково. Прасування чоловічого одягу в MasterHouse проводиться з урахуванням особливостей матеріалу, акуратно, без ризиків пошкодження виробів. Замовляйте прасування білизни на зручну дату, привозить речі самостійно або передавайте кур'єром, і ми повернемо Вам їх в ідеальному вигляді.

Карта обслуживания, Киев и Киевская область

Київ
Боярка
Бориспіль
Бровари
Буча
Вишгород
Вишневе
Ірпінь
Обухів
Українка
+38 (096) 732-27-67 +38 (066) 227-16-83 office@masterhouse.com.ua

йдемо на русский