Ділимося досвідом

Як правило, ковдра з часом накопичують велику кількість пилу, який осідає на структуру тканини та стає середовищем проживання мікроорганізмів і бактерій. Які, своєю чергою, викликають алергічні реакції і стають причиною захворювань. Змісти або видалити пил, як з дерев'яних або пластикових меблів, не вийде, а витрусити процедура не з легких, та й не вдасться зробити це професійно. А звичайний порохотяг навряд чи впорається із таким навантаженням. Прання із замочуванням також зовсім не вихід, оскільки йде тільки верхній рівень пилу, а потім у глибині виробу налипне набагато більше пилу, ніж було до прання. Тому таку процедуру, як чищення ковдр, слід довірити виключно професіоналам з клінінгової компанії MasterHouse. Ціна послуги хімчистка ковдр, порівняно з вартістю засобів для чищення, витрачених зусиль і часу більш ніж доступна.

Скільки часу займає хімчистка ковдр покривал та подушок?

Середній час хімчистки від п’яти до семи днів з моменту забору виробу нашим кур’єром. Важливо відзначити, що деякі з видів пір’яних подушок і ковдри з лебедячого пуху можуть оброблятися (чистяться) до 12 днів, що пов’язано з технологією чищення подібного виробу. Тому для точного орієнтування в термінах проведення хімчистки, найкраще телефонуйте за телефонами вказаними на нашому сайті та наші менеджери обов’язково нададуть Вам максимально точну інформацію з урахуванням завантаження цеху та кур’єрського доставляння прямо до дверей Вашого будинку.

Як замовити хімчистку покривала, ковдри, подушки?

Звернення до нашої компанії

Зателефонуйте нам за вказаними на сайті телефонами або заповніть форму зворотнього зв'язку і зв'яжеться з Вами наш менеджер

Оцінка складності об'єкту

Виявивши Ваші потреби менеджер визначає терміни виконання робіт, складність виконання робіт та вартість об'єкту

Погодження вартості послуг

Узгодивши вартість послуг, визначається дата виконання робіт з урахуванням побажань Замовника та інших обставин

Виконання та контроль

При виконанні всіх робіт адміністратор об'єкта стежить за якістю виконання робіт та здає об'єкт Замовнику

Ціна хімчистки покривал та подушок

*Вказана вартість є вартість за 1 одиницю. При цьому рівень забруднення виробу може впливати на збільшення вартості хімчистки.

Уточнюйте у менеджерів Перейти до контактів

Бажаєте знати які питання нам адресують про хімчистку ковдр, покривал та подушок?

Якщо у Вас є питання на цю тему Ви можете задати його нам :-) І особисто переконається у нашій професійності!

У мене є оливковий плед, на який два місяці тому було пролито каву, чи можна щось зробити?

Плями від кави досить важко виводяться і звичайно ж важливим показником є ​​часовий фактор, якщо говорити про два місяці, то це вже застаріла пляма, яку можна спробувати вивести, з гарантією приблизно 90-95%. Згідно з нашою технологією послуги хімчистка пледа (ковдри), Ваш виріб спочатку потрапляє до нас у цех, після чого оглядається майстром-технологом, на момент сумісності з різними хімічними компонентами, які будуть застосовуватися в процесі хімчистки Вашого пледа і вже після огляду технологом виріб проходить саму хімчистку і повертається. Замовнику.

Карта обслуговування, Київ та Київська область

Київ
Боярка
Бориспіль
Бровари
Буча
Вишгород
Вишневе
Ірпінь
Обухів
Українка
+38 (096) 732-27-67 +38 (066) 227-16-83 office@masterhouse.com.ua

йдемо на русский