Навіщо потрібне професійне чищення килимів

Килим, ковролін або інше текстильне покриття з часом втрачають охайний вигляд, забиваються пилом, піском. При цьому побутовий пилосос не усуває виробів випадкових плям і не допомагає повернути початковий колір. Хімчистка відновлює свіжість, чистоту поверхні краще звичайної побутової техніки, засобів для чищення. Співробітники клінінгової компанії MasterHouse проведуть чищення килимів або ковроліну у Вас вдома, в офісі або в іншому зручному приміщенні. Ми працюємо із сімейством німецьких екстракторних апаратів Karcher, які на 100 балів справляються з клінінговими завданнями будь-якої складності.

Досвід в пранні килимових поверхонь — це важливо

Дуже часто некваліфіковане втручання може зашкодити Вашому майну. Майстер технолог повинен точно підібрати хімічний реагент, який застосовуватиметься, розрахувати його концентрацію, щоб не пошкодити матеріал. Краще не довіряти догляду за виробом некваліфікованому фахівцю, інакше є ризик зіпсувати річ на завжди.

Що пропонує MasterHouse

Ми пропонуємо замовити хімчистку килимів, ковроліна, то що. Виїздного типу чи послугу в цеху. І в першому і другому випадку Ви отримуєте сервіс під ключ, що дозволяє отримати максимальний результат в короткий термін.

Терміни надання послуги

Хімчистка килимів в цеху може займати до 14 діб з моменту отримання замовлення в роботу. Хімчистка у себе вдома надається і виконується в день звертання, і після проведення потребує декілька годин для незначного просихання.

Як замовити хімчистку килимів та ковроліну

Звернення до нашої компанії

Зателефонуйте нам за вказаними на сайті телефонами або заповніть форму зворотнього зв'язку і зв'яжеться з Вами наш менеджер

Оцінка складності об'єкту

Виявивши Ваші потреби менеджер визначає терміни виконання робіт, складність виконання робіт та вартість об'єкту

Погодження вартості послуг

Узгодивши вартість послуг, визначається дата виконання робіт з урахуванням побажань Замовника та інших обставин

Виконання та контроль

При виконанні всіх робіт адміністратор об'єкта стежить за якістю виконання робіт та здає об'єкт Замовнику

Ціна хімчистки килимів та ковроліну

*Вказана вартість є мінімальною вартістю 1-го м² хімчистки виїзного типу. При цьому рівень забрудненості м'яких меблів може впливати на збільшення вартості хімчистки.

Ковролін, від 45 грн.
Килим, від 120 грн.
Дивитись повний прайс?

Найчастіші питання щодо хімчистки килимових покриттів від наших клієнтів

Якщо у Вас є питання на цю тему Ви можете задати його нам :-) І особисто переконається у нашій професійності!

Клінінг килимів та ковроліну від МастерХаус

Майстер визначає рівень забруднення матеріалу, спосіб очищення, вибирає правильні хімічні препарати, які зможуть ефективно впоратися з конкретними плямами. При виборі враховується склад матеріалу, тип текстильного покриття. Застарілі сліди, бруд, що сильно в'ївся, забираються засобами для виведення плям вручну або в механічному режимі. Цей спосіб також підходить для усунення локальних забруднень (сліди жиру, фломастерів, ручок).

Карта обслуговування, Київ та Київська область

Київ
Боярка
Бориспіль
Бровари
Буча
Вишгород
Вишневе
Ірпінь
Обухів
Українка
+38 (096) 732-27-67 +38 (066) 227-16-83 office@masterhouse.com.ua

йдемо на русский