Знищення літаючих комах

Комарі та інші комахи, що літають, неприємні для людини та шкідливі. Вони завдають шкоди сільському господарству, поширюють різні інфекції та хвороби рослин, можуть погіршити якісні характеристики готового продукту (наприклад зерна). Для захисту врожаю на стадіях вирощування, зберігання та транспортування проводиться фумігація приміщень – газація або обкурювання приміщень хімічними реагентами – фумігантами. Для фумігації використовують спеціальну техніку та засоби. В результаті поверхні, що знаходяться в зоні дії препарату, а також харчові продукти та сировина, знезаражуються. Так обробляються: овочі, фрукти, крупи; тютюн, шерсть, хутряні вироби, книги то що. За підрахунками фахівців, максимальний ефект досягається через добу після процедури, коли концентрація фуміганту в обробленій зоні стає дуже високою.

Напрямки фумігації

Метод низхідного повітряного потоку

  • Продуктова маса продувається газом спеціальною вентиляційною установкою (фумігант проникає та знищує комах). Це швидкий метод, який проводиться в холодну пору року.

Зондування

  • Таблетки-фуміганти розташовуються всередині бавовняних мішечків, щоб уникнути зіткнення з продуктами. Поміщаються у загальну тару чи контейнер з овочами. Інсектициди поступово розподіляються спеціальним апаратом – зондом укладачем. Після закінчення процедури благополучно витягуються.

Як замовити фумігацію

Звернення до нашої компанії

Зателефонуйте нам за вказаними на сайті телефонами або заповніть форму зворотнього зв'язку і зв'яжеться з Вами наш менеджер

Оцінка складності об'єкту

Виявивши Ваші потреби менеджер визначає терміни виконання робіт, складність виконання робіт та вартість об'єкту

Погодження вартості послуг

Узгодивши вартість послуг, визначається дата виконання робіт з урахуванням побажань Замовника та інших обставин

Виконання та контроль

При виконанні всіх робіт адміністратор об'єкта стежить за якістю виконання робіт та здає об'єкт Замовнику

Ціна фумігації

*Шановні Замовники, для детального ознайомлення з вартістю послуги фумігації, просимо перейти на сторінку прайс-лист нашого сайту.

Договірна Дивитись повний прайс?

Бажаєте знати, які питання нам адресують про фумігацію приміщень?

Якщо у Вас є питання на цю тему Ви можете задати його нам :-) І особисто переконається у нашій професійності!

Ціна послуги фумігація площі 2,5 гектара

Фуміґація на стадії вирощування тютюну, фруктів, овочів, зернових культур проводиться шляхом обкурювання території хімікатами. При формуванні ціни враховуються віддаленість від міста, площа території, що обробляється. Обробка проводиться методами зондування чи застосуванням низхідного повітряного потоку. Перший варіант економніший. Щоб визначити точну ціну фумігації вашої ділянки, зв'яжіться з нами. Співробітники компанії проконсультують Вас, проведуть усі необхідні роботи в обумовлений термін. Ми допоможемо вигідно зберегти урожай.

Карта обслуговування, Київ та Київська область.

Київ
Боярка
Бориспіль
Бровари
Буча
Вишгород
Вишневе
Ірпінь
Обухів
Українка
+38 (096) 732-27-67 +38 (066) 227-16-83 office@masterhouse.com.ua

йдемо на русский