Люди всі різні. І квартиранти зустрічаються охайні, акуратні, що дбайливо ставляться до речей. Після таких мешканців прибирання може полягати лише в тому, щоб лише змінити постільну білизну та продезінфікувати поверхні у ванній, з міркувань особистої гігієни.

Але на жаль, часто мешканці залишають по собі погром та бруд. Як упорядкувати квартиру після того, як з’їхали «неохайні» квартиранти, розповімо у статті.

прибирання квартири після квартирантів - фото 1

Підготовка до збирання

Перш ніж приступати до збирання, оцініть свої ресурси. Іноді простіше найняти спеціалістів або доручити частину робіт ім. Якщо вирішено упорядковувати квартиру самотужки, то насамперед складіть докладний план дій.

У запущених випадках прибирання квартири після квартирантів може тривати кілька днів. Але навіть якщо пощастило і зовні будинок здається чистим, збирання після потрібне, і триває воно буде кілька годин.

Психологічно люди розуміють, що житло, що знімається, не їх, тимчасове, а значить, можна трохи «схалтурити» при прибиранні, і десь не прибрати, не так педантично помити або почистити. Тому важкодоступні куточки стають найбільш забрудненими. І навіть якщо зовні чисто, придивіться до деталей. Злегка посуньте меблі, переставте аксесуари. І заразом, поклацайте всі вимикачі, перевірте внутрішні замки, і працездатність техніки. Під час такої перевірки, можливо, виявити приховані поломки, а також «захований» бруд.

До мінімуму робіт, які потрібно зробити після виселення мешканців, можна віднести чищення килимових покриттів, хімчистку меблів. Навіть якщо планується надавати приміщення в оренду далі, то майбутнім мешканцям комфортніше в’їжджатиме в чисту та затишну квартиру. А плями на килимі або меблях можуть і відлякати майбутніх квартиронаймачів.

Продумайте свій «маршрут» збирання. Починайте там, де найбрудніше. Як правило, це коридор або вхідна зона, потім ванна кімната, після кухня і далі інші житлові кімнати та приміщення. Рухайтеся згори донизу.

прибирання квартири після квартирантів - фото 2

Наступним попереднім етапом стане підбір засобів для чищення та матеріалів. Якщо до цього жодного разу не проводилося генеральне прибирання…

прийдеться витратити на

  • досить сильні засоби з антисептичними та дезінфікуючими властивостями (причому вони повинні підходити для матеріалів обробки та меблів);
  • пилосос та пароочисник (останній можна взяти в оренду);
  • побутову хімію — порошки, що чистять засоби декількох видів; не буває універсального складу, що чистить;

  • гумові рукавички, респіратор, захисні окуляри;
  • а також розхідники у вигляді ганчірок, губок, щіток.

Приступаємо до збирання

Першим кроком стане швидке прибирання — розкладіть усі речі на свої місця, заберіть усе те, що потрібно викинути на звалище. Це свого роду психологічний трюк — виникне відчуття, що більшість робіт уже виконано.

Починайте прибирання з найбруднішої зони — передпокій, коридор, тамбур.

Далі — ванна кімната та туалет. Основну увагу приділяємо сантехніці, її не лише очищаємо, а й дезінфікуємо. Також не забудьте прочистити слив і протерти пил із полиць, шафок, помити стіни, стелю та підлогу.

На кухні найбільш проблематичні місця з жиром, що накопичився, — фартух, витяжка, а також плита і дверцята прилеглих до неї шафок. Потрібно буде зробити генеральне прибирання у всій кімнаті, у тому числі і всередині гарнітури та холодильника.

Бруд часто забивається під меблі (ліжко та шафи), пил осідає на освітлювальних приладах, оргтехніці. Тому все це потребує ретельного прибирання.

Якщо квартира здавалася на тривалий термін, або в ній давно не проводилося генеральне прибирання, то потрібно обробити м’які меблі, килимові покриття, зробити їхню хімчистку. Тут також накопичується пил.

Вікна — помийте з усіх боків, спочатку раму, після склопакети. Як правило, мешканці миють вікна лише всередині.

прибирання квартири після квартирантів - фото 3

Прибирання після квартирантів – це довгий, і не завжди приємний процес. Важко передбачити, які «сюрпризи» можуть залишити по собі неохайні мешканці.

Але впорається з наслідками їхньої бурхливої ​​життєдіяльності…

вам допоможе клінінгова компанія MasterHouse:

  • вивеземо великогабаритне сміття;
  • «чоловік на годину» полагодить електропроводку, сантехніку та виправить усі поломки;
  • відмиємо вікна, у тому числі на високих поверхах;
  • почистимо та продезінфікуємо меблі, текстиль;
  • і, звичайно ж, зробимо ретельне генеральне прибирання у всій квартирі (окремій кімнаті).

Якщо у Вас є питання на цю тему Ви можете задати його нам :-) І особисто переконається в нашій професійності!

8 останніх
опублікованих статей
Прибирання після дезінсекції тарганів
Прибирання у ванній
Прибирання дитячої кімнати разом із дитиною
Прибирання квартири після квартирантів
+38 (096) 732-27-67 +38 (066) 227-16-83 office@masterhouse.com.ua

йдемо на русский