Дезінсекція тарганів дозволяє позбутися небажаних шестиногих сусідів. І після її проведення може виникнути цілком резонне бажання вичистити будинок не лише від трупів комах, а й усі поверхні навколо. Але не поспішайте це робити.

У прибиранні після дезінсекції є свої особливості, які потрібно враховувати. Інакше можлива повторна навала неприємних вусанів.

прибирання після дезінсекції тарганів - фото 1

Перші кроки після обробки тарганів

Фахівці все обробили та пішли. Квартира (будинок) вільна. Але не поспішайте заходити до неї. Після обробки потрібен час для того, щоб склад осів на всі поверхні почав діяти.

Залежно від виду обробки (холодний або гарячий туман) приміщення, в якому проводилася обробка, повинно бути порожнім ще кілька годин. Зазвичай цей період становить 1-3 години. Але може доходити і до 7-12 години.

Тільки після цього можна зайти і добре провітрити квартиру. Відкрити всі вікна, якщо дозволяє ситуація двері, щоб був невеликий протяг. Провітрювати потрібно не менше години, влітку не менше двох годин.

прибирання після дезінсекції тарганів - фото 2

Перше прибирання після цькування тарганів

І тільки після провітрювання можна починати прибирати. Надягніть рукавички, зробіть мильно-содовий розчин і протріть їм усі поверхні, з якими максимально часто стикаються люди.

Наприклад такі, як:

  • дверні та віконні ручки, дверцята шафок та комодів;
  • столи, стільці;
  • перемикачі світла;
  • ручки-регулятори плит;
  • писеми та різні аксесуари, які не були прибрані.

Вимийте посуд (якщо він не був прибраний у поліетиленові пакети). Весь текстиль, який не був прибраний, надішліть. Після цього просушіть його на відкритому повітрі.

Намагайтеся не проводити вологе прибирання. Стіни, поверхні всередині шаф, підлоги, плінтуса – на них знаходиться активний склад. Він безпечний для людини, але вбиває комах. Ще як мінімум дня 2-3 не мийте підлогу.

Саме виведення тарганів ще триває. Після обробки склад продовжує діяти. Таким чином, до місяця може тривати виведення тарганів. Це з тим, що з обробці в повному обсязі особини знищуються. Можуть прийти нові, з яєць вилуплюються. Тому не варто відразу ж прибирати активний склад зі стін та улюблених місць проживання тарганів.

Пропилісосьте підлогу. Пиловий мішок, у якому будуть трупи комах та їхні яйця, краще викинути.

Протягом кількох днів після обробки не забувайте добре провітрювати приміщення. Чищення меблів не потрібне, оскільки фахівці MasterHouse використовують дезинсекційні склади, які не залишають після себе слідів і запахів.

Після первинного прибирання можна спокійно жити без тарганів.

Ще кілька матеріалів для Вашої уваги

Які можуть Вас зацікавити, або корисні матеріали на цю тему
від Wiki MasterHouse

Якщо у Вас є питання на цю тему Ви можете задати його нам :-) І особисто переконається в нашій професійності!

8 останніх
опублікованих статей
Прибирання після дезінсекції тарганів
Прибирання у ванній
Прибирання дитячої кімнати разом із дитиною
Прибирання квартири після квартирантів
+38 (096) 732-27-67 +38 (066) 227-16-83 office@masterhouse.com.ua

йдемо на русский