Щоб уникнути появи таких «мешканців» у цій кімнаті, потрібно періодично скрупульозно прибиратися. Збирати розкидані іграшки та одяг, протирати пил, провітрювати. І бажано, разом із його головним господарем дитиною.

Потрібно щодня приділяти увагу цій кімнаті, інакше є ризик надовго зависнути при черговому генеральному прибиранні. Але навіть якщо в дитячій кавардак, і здається, що вже неможливо розгребти сміття, не засмучуйтесь. Дотримуйтесь порад та описаної нижче схеми прибирання.

прибирання дитячої кімнати - фото 1

Помічники для збирання поруч

Прибирання у дитячій почніть із прилучення до неї дітей. Цим ви хоч трохи полегшите собі завдання та зробите заділ на майбутнє. Адже, за ідеєю, людина, яка проводить весь свій вільний час у цьому просторі, повинна підтримувати в ній чистоту та порядок, хоч би для себе.

Заведіть спільний щовечірній ритуал швидкого прибирання кімнати — розкладіть всі речі по своїх місцях. Ви можете придумати дитині казку про «втрачену, скривджену іграшку», про те, як книжки страждають, коли їх рвуть і на інші сюжети, залежно від «шкідливих» звичок господаря кімнати.

Як можна долучити дитину до порядку? Дійте, виходячи з його віку. Зовсім малюк навряд чи впорається з повноцінним прибиранням, але ось змахнути пил ганчіркою цілком. Він також може покласти на місце улюблену іграшку. Головне, щоб маленький помічник міг вільно покласти речі на своє місце.

Старша дитина може взяти на себе більш серйозні обов’язки — пропилососити або навіть протерти підлогу.

прибирання дитячої кімнати - фото 2

Продумайте зручну та функціональну систему зберігання. Зверху розмістіть речі, що рідко використовуються (одяг не за сезоном і розміром, святкові костюми). Те, що дитина безпосередньо носить, має знаходитися в межах її погляду та руки, щоб їх можна було легко дістати.

Ті предмети та іграшки, з якими дитина повинна грати лише під наглядом батьків, також забирайте нагору. Але найулюбленіші іграшки мають бути доступні для господаря дитячої будь-якої миті.

Якщо дитина зовсім маленька, то можна обійтися одним великим контейнером для іграшок. А якщо він старша — кілька, відсортованих за різними ознаками (кольору, формі, виду). Зробіть маркери або наклейки для контейнерів – щоб дитина знала, сюди складати машинки, а тут – ляльки.

прибирання дитячої кімнати - фото 3

А ще, діти із задоволенням грають та змагаються. Тому перетворюйте прибирання на веселе заняття. Включайте ритмічну музику, і вперед

  • хто швидше знайде всі іграшки червоного кольору або будь-якого іншого; також можна позначити форму, наприклад, всі прямокутні або круглі предмети;
  • хто відшукає схований сюрприз — і непомітно покладіть його в найзахаращеніший куточок, під час прибирання;
  • хто найбільше набере очок або балів та отримає приз.

І якщо ваша дитина виявляє ініціативу в прибиранні, ніколи не відмовляйтеся від такої нехай і не вмілої, але все-таки допомоги. І постарайтеся переробляти за ним його роботу без зайвих слів докорів, або так, щоб малюк не бачив, що після нього продовжують забиратися. Або коригуйте (м’яко і ніжно) його під час самого процесу.

Як «прогенерати» дитячу швидко

Для початку підготуйте всі інструменти та засоби для збирання. Пам’ятайте, що перевагу варто надавати гіпоалергенним складам.

Щоб повернути дитячій свій прибраний вигляд, почніть прибирання з розбору сміття. Беріть пакет і цілеспрямовано збирайте все велике сміття, а також поламані іграшки та все те, що потрібно викинути.

Якщо малюк чинить опір тому, що потрібно викинути поламану іграшку, то помістіть її в «карантин». Заберіть її на пару тижнів-місяць у спеціально відведене місце. Якщо дитина протягом цього часу не згадає про іграшку, то сміливо викидайте її.

Далі, розставте по місцях іграшки та приберіть розкидані речі. Якщо є необхідність, потрібно очистити і продезінфікувати іграшки, то зберіть їх в окремий контейнер.

Початкове завдання перших кроків прибирання в тому, щоб звільнити простір для подальших «маневрів». Так простіше проводити детальне прибирання, ні на що не відволікаючись.

Пил осідає зверху, тому збирання бажано вести зверху вниз. Спочатку стеля, люстри та світильники, плінтуса, карнизи. Потім вже переходитиа стіни, горизонтальні поверхні шаф, дверцята та полиці, вміст шаф та ящиків.

прибирання дитячої кімнати - фото 4

При генеральному прибиранні по можливості відсуньте всі меблі. Так можна виявити приховані плями, які також мають бути видалені.

Іноді, дивлячись на наслідки дитячої творчості, може здатися, що простіше заново зробити ремонт. Але в будівельний магазин не варто їхати, зателефонуйте спочатку в MasterHouse. Досвідчені клінери впораються з наслідками навіть найпідступніших дитячих проказ. При цьому всі склади, що використовуються в роботі, перевірені, не нашкодять ні дитині, ні яскравим оздоблювальним матеріалам.

На завершення прибирання можна зробити провітрювання, включити зволожувач або «прокварцювати» приміщення за допомогою УФ-лампи.

Якщо у Вас є питання на цю тему Ви можете задати його нам :-) І особисто переконається в нашій професійності!

8 останніх
опублікованих статей
Прибирання після дезінсекції тарганів
Прибирання у ванній
Прибирання дитячої кімнати разом із дитиною
Прибирання квартири після квартирантів
+38 (096) 732-27-67 +38 (066) 227-16-83 office@masterhouse.com.ua

йдемо на русский